kontakta oss!

Vi vågar säga att vi är experter inom måleri. Tveka inte att kontakta oss för konsultation eller uppdrag. 

Besök oss

De personliga mötet är alltid trevligast! Välkommen förbi huvudkontoret, beläget i Värtahamnen.

Hangövägen 25, Stockholm

Ring oss

Slå oss en signal så får du blixt-snabb hjälp!
Direktnummer till medarbetare hittar du längre ner på denna sida.

08: 652 13 14

Maila oss

Det går alldeles utmärkt att maila oss!
Personliga mailadresser hittar du längre ner på denna sida.

info@deler.se

Medarbetare

Alexander Feldhof

Verkställande direktör, Delägare
070 553 63 87
alexander@deler.se

Towe Björklund

Projektledare/partner

070 313 09 35
towe@deler.se

Jacob Fredriksson

Projektledare/partner
070 710 65 75
jacob@deler.se

Stefan Larsson

Projektledare
08: 652 13 14
stefan@deler.se

Jori Löpp

Kalkylator
070 814 42 16
jori@deler.se

Inger Eriksson

Ekonomiansvarig
08: 652 13 14
inger@deler.se

Christian Beckman

Servicechef
08: 652 13 14
christian@deler.se

Jenna Grennstad

Ekonomiassistent/admin
08: 652 13 14
jenna@deler.se